04-05. липня 2019 педагоги Лиманського професійно-технічного училища прийняли участь у Всеукраїнськії акції «Донеччина зустрічає своїх захисників", що була організована Донецькою обласною державною адміністрацією спільно з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області .
Акція відбулася на горі Карачун в канун 5-тої річниці визволення міст півночі Донецької області від російсько-окупаційних військ. Учасники вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання, покладанням квітів до меморіалу.
Дякуємо Донецьку обласну державну адміністрацію, ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» за організацію акції: тематичні локації, концерт від учасників АТО, виставку військової техніки і смачну їжу.

    

 

 

У Харкові відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму професійно-технічних навчальних закладів залізничного транспорту.
30 травня на базі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту відбулися змагання зі спортивного туризму присвячені Дню захисту дітей. У цих змаганнях прийняло участь п’ять команд з різних областей України, а саме: Рівненська, Харківська та Донецька. Вид змагання – командний. У програму входили: перетягування канату, смуга перешкод, метання колоди, стрільба з лука, водна естафета.
З неймовірним спортивним запалом змагались всі учасники, та місця розподілись наступним чином:
І м. – Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту
ІІ м. – Лиманське професійно-технічне училище
ІІІ м. – Харківський професійний ліцей залізничного транспорту
ІV м. – Люботинський професійний ліцей
Поза конкурсом йшла команда стрілкового клубу «Сармат» м. Харків
Команда нашого училища була наймолодшою на цих змаганнях, та все одно з гідністю представила область в цілому, та училище зокрема.
У вільний час між змаганнями, учасникам показали цікаві місця м. Харків: музеї, парки.
Будемо чекати на нові досягнення наших учнів!

    

  

 

Змагання з футзалу серед учнів ЗПО в Донецької області
14 травня 2019 року у м. Краматорськ на базі СК «Блюмінг» відбулися фінальні змагання з футзалу серед учнів закладів професійної освіти Донецької області. Усього у змаганнях прийняло участь чотири команди: Краматорське вище професійне училище, Лиманське професійно-технічне училище, Авдіївське професійно-технічне училище та ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти». Змагання проходили по круговій системі, тобто кожна з команд зіграли по 3 гри. Суддівство змагань обслуговувалося суддями вищої категорії.
У ході запеклої боротьби місця у змагальній таблиці розподілились наступним чином:
I місце – Краматорське вище професійне училище
II місце - Лиманське професійно-технічне училище
III місце – Авдіївське професійно-технічне училище
IV місце - ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»
Кращім бомбардиром на цих змаганнях став – Пономарьов Олег
Переможців було нагороджено грамотами та медалями.

    

 

14.05.2019р. у центральній міській бібліотеці до Дня матері та Дня родини відбувся захід для учнів Лиманського професійно-технічного училища.

Материнство – одна із найпрекрасніших подій, яка трапляється практично з усіма жінками. Поява дитини відкриває цілком новий та захопливий всесвіт, зовсім не знайомий для них.

Більшість майбутніх матерів мало знають про вагітність та догляд за немовлям.  Тому в бібліотеці був розгорнутий літературний серпантин «Дев’ять таємних місяців».

 

    

Детальніше...

Тренінг "Будуємо мирне середовище"

11 травня 2019 р. в Лиманському професійно-технічному училищі проведено позакласний виховний захід
Тема: Підлітковий булінг. Будуємо мирне середовище.
Мета: ознайомити учнів з поняттями, формами та протидією булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до людини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.
В тренінгу прийняли участь учні 1-го і 2-го курсу різних груп.

    

В нашому училищі склалась традиція.

 

 

Щороку наші учні першими відкривають святковий мітинг пам'яті загиблим у роки Другої світової війни, несуть почесну варту, покладають гірлянду тощо.

Цей рік не став винятком. 

 

      

 

      

Регіональні змагання з легкої атлетики серед учнів ЗПО у м. Костянтинівка

18 квітня 2019 року у м. Костянтинівка відбувся другий етап Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти Слов’янського регіону. Усього у змаганнях прийняло участь три команди: Костянтинівське вище професійне училище, Лиманське професійно-технічне училище та Слов’янський багатопрофільний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса.

Детальніше...

Перший Галузевий конкурс фахової майстерності проведено АТ "Укрзалізниця"з професії "Слюсар з ремонту рухомого складу"

 

03-04 квітня на базі Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова  пройшов перший Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю України з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

У конкурсі брали участь представники 9 училищ України з Києва, Дніпра, Львова, Запоріжжя, Чернігова, Здолбуніва, Козятина, Люботина та Лимана.

           

 Наш учасник Шевченко Костянтин  посів почесне 6 місце.

        

Перший Галузевий конкурс фахової майстерності проведений АТ "Укрзалізниця"

20-21 березня 2019 року на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту пройшов перший Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю України з професії «Помічник машиніста електровоза».

   
Почесними гостями свята були:
Бабічев А.В. – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;
Василега Л.В. – директор Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця»;
Карпова Л.Г. – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;
Уманець М.Г. – директор регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
Лазуренко Л.І. – голова Люботинської міської ради;
Азєєва О.С. – заступник директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця».
На конкурсі  були присутні представники виробничих підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» та інших регіональних філій.

           

Галузевий конкурс фахової майстерності з професії «Помічник машиніста електровоза» зібрав учасників із різних регіонів України:
Дніпропетровської, Вінницької, Донецької, Львівської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської областей та міста Києва.

Лиманське професійно-технічне училище на цьому конкурсі представляв учень 3 курсу Лисий Микита, який навчається за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза.  Помічник машиніста електровоза».

       

Не дивлячись на конкуренцію, Микита своєю завзятістю покорив серця членів журі та посів почесне 4 місце.

Слюсар - звучить круто

21 березня 2019 року у Лиманському професійно-технічному училищі проходив обласний відкритий конкурс  фахової майстерності з професії "Сюсар з ремонту рухомого складу.

Події висвітлювала газета "Залізничник Донбасу" № 12 від 30 березня - 5 квітня 2019р.

     

Детальніше...

7 березня в  Лиманському ПТУ було проведено захід, присвячений жінкам.

Учні груп училища взяли активну участь у проведенні  свята.

    

І лунали пісні, і читали вірші та гуморески, і танцювали, і ставили сценки.  Було дуже весело.

Ведучими були Бобрусь Катерина та Лисий Микита.

Артистами були: Жукова Катерина, Малініна Даша

Тихоненко Максим, Горбань Вікторія

Півень Катерина , Пономарьов Богдан, Лобачов Данило

           

15 квітня відбулися спортивні ігри «Козацька наснага»
серед учнів закладів професійної освіти Донецької області.

Змагання проходили у м. Краматорск на базі Краматорського вищого торгово-кулінарного училища.
У цих змаганнях прийняли участь п’ять найсильніших команд своїх регіонів: Авдіївське професійно-технічне училище, Покровський професійний ліцей, Краматорське вище торгово-кулінарне училище, Лиманське професійно-технічне училище та Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса. 

Детальніше...

Професія "Оператор комп'ютерного набору". Відкритий урок викладача предмету «Основи роботи в Internet»  Козацької Ірини Вікторівни.

28 лютого 2019 року у рамках чергової атестації викладач КозацькаІ.В. провела відкритий урок з учнями групи №10, які навчаються на базі повної середньої освіти на 1 курсі.

 Тема уроку: «Реєстрація поштової скриньки. Отримання та відправлення повідомлень.».

Детальніше...

Йдемо в залізничники

За матеріалами газети "Залізничник Донбасу" № 7 від 23 лютого -1 березня 2019р.

Спеціалісти структурного підрозділу "Служба кадрової та соціальної політики" Донецької магістралі вигідно представили професії колійних транспортників на базі Лиманського професійно-технічного училища восьмикласникам загальноосвітньої школи № 4.

Витяг з газетної публікації

"И совсем не случайно, что именно это учебное заведение было выбрано в качестве "рекламной  платформы". Училище, основанное в победном 1945 году, всегда было надежным партнером Донецкой магистрали. Сегодня здесь готовят высококлассных специалистов  различных транспортных профессий. Но даже, казалось бы, далекие от движения поездов маляры-штукатуры или монтажники гипсокартонных конструкций, без сомнения, могут пригодиться на предприятиях АО "Укрзализниця", ведь, как известно, на всех дорогах имеются строительные подразделения.

Ну а профильных специалистов, таких как операторов поста централизации, станционно-технологического центра , слесарей по ремонту подвижного состава, помощников машиниста тепловоза и электровоза, на которых можно выучиться именно здесь, всегда ждут на железной дороге."

    

Детальніше...

Почесне ІІ призове місце

20 лютого у м. Лиман відбулися змагання з баскетболу 3x3 серед юнаків у рамках Спартакіади серед учнів закладів професійно-технічної освіти 
Краматорсько-Слов’янського регіону.

Детальніше...

Пам'ятаймо!  "До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

19 лютого 2019 року в училищі була проведена відкрита виховна година, присвячена дню виведення радянських військ з Афганістану.

Детальніше...

Зустріч учнів училища з воїнами-афганцями


15.02.2019 року в Лиманському професійно-технічному училищі відбувся захід до 30-ти річчя виведення військ з Афганістану. Відбулась зустріч учнів училища з учасниками бойових дій воїнами-інтернаціоналістами Риковим А.Б., Куліковим Е.А.

Детальніше...

Досвід роботи майстрів виробничого навчання Сиднєвої Т.В. та Сєрік О.В.

 

В Лиманському професійно – технічному училищі 14.02.2019 р. був проведений обласний семінар-практикум для педагогічних працівників, які готують учнів за професією "Оператор комп'ютерногонабору"

 Досвідом проведення виховного заходу професійної спрямованості поділились "майстер виробничого навчання І категорії" Сиднєва Тетяна Володимирівна та "майстер виробничого навчання ІІ категорії" Сєрік Ольга Володимирівна. 

Детальніше...

Почесне ІІІ призове місце 

12 лютого відбулися обласні фінальні змагання з волейболу серед юнаків згідно Спартакіади Донецької області, серед учнів закладів професійної освіти.

Змагання проходили у м. Краматорськ на базі "Вищого професійного металургійного училища" (№123). У цих змаганнях прийняли участь чотири команди, які здобули перші місця у регіональній Спартакіаді, а саме:
Краматорсье вище професійне училище (№14), Лиманське професійно-технічне училище (№119),  Олександрівський професійний аграрний ліцей та Соледарський професійний ліцей.
Змагання проходили по круговій системі, тобто кожна з команд зіграє між собою. У ході запеклої боротьби місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином:
I місце – Краматорське вище професійне училище
II місце – Олександрівський професійний аграрний ліцей
III місце – Лиманське професійно-технічне училище
IV місце – Соледарський професійний ліцей

Детальніше...

Історичний екскурс "Вшанування Героїв Крут"

29 січня 2019 року в училищі пройшли історичні та інформаційні години до дня вшанування Героїв Крут.

Учні першого курсу навчання Сазонов Тимофій, Галь Вадим, Горбань Вікторія, Виговська Олександра, Ярчинський Родіон, Березко Ілля підготували цікавий історичний матеріал, підібрали вірші.

З метою патріотичного виховання молоді, поваги до історичного минулого українського народу були проведені у всіх групах  цікаві години.
Учні  сприймали інформацію зацікавлено, взнали цікаві факти, задавали багато питань, для декого це була взагалі нова інформація.

    

 

 

   
Авторські права 2019 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER