Сучасне оснащення кабінетів.

з 17 лютого по 30 квітня 2015 року проведено огляд-конкурс на кращий кабінет математики в професійно-технічних навчальних закладах області.

Краснолиманське професійно-технічне училище представляла викладач математики Дандурішвілі Олена Миколаївна. Наказом департаменту освіти і науки Донецької  облдержадміністрації від 07.05.2015 № 138 "Про підсумки огляду-конкурсу  на кращий кабінет математики в ПТНЗ Донецької області у 2015 році" відзначено сучасне оснащення кабінету математики комп'ютерною технікою та мультимедійним обладнанням нашого училища.

ІУ призове місце Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Помічник машиніста електровоза»

Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.06.2016 р. № 678 "Про підсумки ІІІ етапу  Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів  професійно-технічних навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році" учень групи № 5 Чаплик Дмитро  нагороджений дипломом ІІІ ступеню за ІУ призове місце у конкурсі з професії "Помічник машиніста електровоза".

Конкурс проходив з 18 по 22 квітня на базі Козятинського  міжрегіонального вищого  професійного училища залізничного транспорту. В  конкурсі взяли участь представники 16 училищ України. Змагання проводились на базі локомотивного депо станції Козятин та  полігоні училища. Оцінювали роботу учнів  працівники Укрзалізниці. Дмитро показав високі результати та достойно посів почесне ІУ призове місце.

Адміністрація училища вітає Чаплика Дмитра з таким високим результатом та висловлює вдячність педагогічним працівникам за плідну роботу: Майстрам  виробничого навчання - Калині В.Г., Валебному О.А., викладачам - Марченко О.А., Янцевичу В.О..

     

     

     

ІІІ призове місце посів учень Береговий Богдан у обласному конкурсі  творчих робіт  з предмету "Матеріалознавство"

Наказом  навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Донецькій області від 25.04.2016р. № 137 "Про підсумки проведення обласного конкурсу  творчих робіт  серед учнів ПТНЗ Донецької області з предмета "Матеріалознавство"  визначено переможців конкурсу. Учень нашого училища Береговий Богдан посів почесне ІІІ призове місце та нагороджений дипломом ІІІ ступеню. викладач предмету Ємельяненко В.О. нагороджений грамотою департаменту освіти і науки.

Відмічена наказом завідуюча кабінетом іноземної мови Сліпцова К.В.

Наказом навчально-методичного центру профтехосвіти у Донецькій області  від 21 листопада 2016 року № 191 "Про підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий кабінет іноземної мови ПТНЗ Донецької області" відзначений високий  рівень підготовки конкурсних матеріалів, різноманітний професійно-спрямований дидактичний, індивідуальний роздавальний, відео, аудіо матеріал, забезпеченість і використання  технічних (комп'ютерних) засобів навчання, демонстраційну  наочність, наявність презентацій і проектів,  творчих учнівських напрацювань, методичні розробки нетрадиційних уроків,  матеріали для роботи з обдарованими дітьми та творчий підхід у викладанні іноземної мови.   

 

Високий рівень організації проведення заходів у рамках Всеукраїнського тижня права

В першій декаді грудня 2016 р.  згідно листа НМЦ ПТО  у Донецькій  області № 534 від 13.10.2016 року  ПТНЗ Донецької області провели різноманітні заходи  правового спрямування, які завершилися Всеукраїнським уроком "Права людини", який відзначається в пам'ять проголошення  Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році  Загальної  декларації прав людини. Високий рівень роботи нашого училища відмічений у "Інформаційному листі НМЦ ПТО "Про  участь ПТНЗ Донецької області у Всеукраїнському тижні права"

В училищі була проведена значна просвітницько-інформаціна робота з учнями  практичного спрямування. Протягом тижня  училище відвідали представники ДВС України, Лиманського центру зайнятості, Бюро  цінніісніх орієнтирів і громадської самосвідомості, співробітники  ЦСССДМ, КВІ УДПтСУ в Донецькій області, які інформували  молодь  про свої повноваження, відповіли  на найбільш болючі питання  сучасних підлітків:
- виплата аліментів батьками;
- пільги неповнолітнім при працевлаштуванні,
- сплата  адміністративних штрафів неповнолітніми  тощо.
Учні були поінформовані  про питання захисту своїх прав на території Лиманської громади, переглянули документальні відеоматеріали "Правозахисна діяльність в Україні на сучасному етапі" та "Територія каяття. У рамках позанавчальних заходів учні відвідали суд.

 

І призове місце обласного етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу юних вокалістів
«Пісня над Бугом». ВІТАЄМО ВАСЮТІНУ КАРІНУ!


18 лютого 2016 рокув м . Слов'янськ проходив обласний  етап  Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом».
В конкурсі прийняли участь майже всі ПТНЗ області. та центри позашкільної роботи.
Всі учасники конкурсу були дуже підготовлені. Гучні голоси та розкішні тембри вразили всіх гостей та вельмишановне журі.
Звучали пісні українською, російською та англійською мовами.
Краснолиманське професійно – технічне училище презентували Каріна Васютіна (учениця групи № 15) та Бірюкова Дар'я(учениця групи № 8). 
Незважаючи на сильних конкурентів, Васютіна Каріна все ж таки змогла вразити журі своїм солов'їним співом та посіла перше місце у V віковій категорії - від 15 до 16 років. Керівник та організатор роботи з талановитою молоддю училища Куліш Анастасія Іванівна.

                    

Керівник Куліш А.І.                     Учасниця Бірюкова Дар'я                                               Призер Васютіна Каріна

 

 

Творча робота учнів  "Мої права". І місце у регіональному етапі конкурсу. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

27 листопада 2015 року  у   Краматорському  вищому  професійному училищі            відбулося засідання журі ІІ (регіонального) етапу обласного конкурсу творчих робіт учнів професійно-технічних навчальних закладів «Мої права» Краматорсько-Слов’янського регіону.  Фрагменти відео учнів наведені ниче.

       

 Журі розглянуло конкурсні роботи учнів згідно критеріїв оцінювання  та визначило переможців. Серед них творча робота учнів нашого училища, а саме
І місце – робота учнів Багацького А., Іщенко К., Скобельської Х., Бірюкової Д. під керівництвом викладача Предмету "Правознавство"  Діденко Ігоря Васильовича.

І призове місце визначено викладачу Куліш А.І та ІІІ призове викладачу Янцевичу В.О.

Наказом НМЦ ПТО  у Донецькій області від 29.12.2017 № 318 "Про підсумки обласного Конкурсу на краще електронне дидактичне забезпечення кабінетів спецдисциплін з напрямку підготовки "Транспорт"  в ЗП(ПТ)О Донецької області у 2017/2018 н.р. визначено призерів і переможців, а саме

Журі конкурсу з застосування електронних демонстраційних засобів навчання з напрямку "Залізничний транспорт" визнало

переможцем І призове місце - викладач Куліш А.І.

призером ІІІ призове місце - викладач Янцевич В.О.

І призове місце  визначено викладачу Куліш А.І. та майстру виробничого навчання Семіошко О.С  в обласній Інтернет-вікторині  "Кращий знавець методики та педагогіки" .

Наказом НМЦ ПТО у Донецькій області від 30.10.2017 р. № 296 "Про підсумки  проведення обласної  Інтернет-вікторини  "Кращий знавець методики та педагогіки"  серед педагогічних працівників  з напрямку підготовки "Залізничний транспорт" ЗПО Донецької області" визначено переможцями та призерами

І місце - Куліш Анастасія Іванівна, викладач,

ІІІ місце - Ємельяненко Наталія Андріївна, викладач,

І місце - Семіошко Олександр Сергійович, майстер виробничого навчання,

ІІ місце - Колгашев Віталій Леонідович.

За якісну організацію та 100% участь педагогічних працівників закладу  в обласній Інтернет-вікторині  нагородити Подякою  Куліш Анастасію Іванівну, в.о. директора Лиманського професійно-технічного училища.

 

 

Сироватський Олексій  посів ІІ призове місце у обласній олімпіаді учнів з предмету "Електротехніка"

Наказом Навчально-методичного центру профтехосвіти у Донецькій області від 25 квітня 2017 р. № 241 "Про підсумки обласної олімпіади серед учнів ПТНЗ Донецької області з предмета "Електротехніка"" визнано призером - ІІ місце та диплом ІІ ступеню - Сироватський Олексій, учень 3 курсу групи № 4, викладач Ємельяненко В.О.

13 квітня 2017 року на виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, відповідно до наказу НМЦ ПТО № 217 від 01.03.2017 року був проведений ІІ етап обласної олімпіади серед учнів ПТНЗ Донецької області з предмета «Електротехніка».

Метою проведення олімпіади було виявлення кращих учнів, розвиток та реалізація їх здібностей, підтримка обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчої активності педагогічних працівників, підкреслення важливої ролі електротехніки в роботі фахівців різних галузей.

Учасниками ІІ етапу обласної олімпіади стали 25 кращих учнів ПТНЗ області, які набрали найбільшу кількість балів на І етапі олімпіади (на рівні ПТНЗ).

У зв’язку зі складною військово-суспільною ситуацією в Донецькій області олімпіада проходила одночасно в двох містах області: для учасників Краматорсько-Слов’янського, Покровського, Бахмутського методичних об’єднань - на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», а для учасників Маріупольського методичного об’єднання - на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту.

Журі олімпіади очолювали: Олена Омельченко, Голова циклової комісії електротехнічних дисциплін Краматорського технологічного технікуму та Тетяна Зиновченко, керівник методичної секції з предмета «Електротехніка» Маріупольського методичного об’єднання. Членами журі обрано провідних педагогічних працівників ПТНЗ Донецької області.

Відповідно до Умов проведення обласної олімпіади учасники були забезпечені робочим місцем, обладнаним комп’ютером згідно з жеребкуванням і виконували завдання у вигляді тестів у кількості 60 питань.

Після виконання тестових завдань результати учасників олімпіади в обох містах одразу відправлялись на електронну пошту відповідального методиста НМЦ ПТО, на місцях оформлювались протоколи і журі одразу визначало переможців.

Дочірні категорії

   
Авторські права 2022 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER