Сайт оновлено у червні місяці 2018р. З технічних причин попередня версія сайту пошкоджена.

Адміністрація училища сподівається, що наш web-сайт дасть Вам можливість ближче ознайомитись з освітнім процесом, життям учнів в стінах нашого училища та допоможе з вибором професій абітурієнтам.

Лиманське професійно-технічне училище -  державний навчальний заклад другого атестаційного рівня.

В училищі проводиться підготовка кваліфікованих робітників для будівельної галузі та  залізничного транспорту. Одночасно училище реалізує права громадян України на здобуття повної середньої освіти. 
Заклад професійної освіти працює на підставі Статуту, атестований черговим порядком  у 2015 році у сфері професійно-технічної та повної загальної середньої  освіти,  має безстрокові ліцензії на підготовку кваліфікованих робітників за 20 позиціями.
Це первинна професійна підготовка випускників шкіл на базі базової (9 класів) чи повної (11 класів) середньої освіти    за інтегрованими професіями за рахунок видатків  обласного та державного  бюджетів. Професійно-технічне навчання, підвищення кваліфікації,  перепідготовка населення  за окремими кваліфікаціями проводиться  за кошти фізичних та (або) юридичних осіб. Прийом до Лиманського професійно-технічного училища проводиться шляхом конкурсного відбору  вступників на навчання  за результатами середнього бала  свідоцтва про базову загальну середню освіту або атестата про повну  загальну середню освіту. Окремо проходити ЗНО не потрібно.
Здобувачам професійної освіти за кошти обласного та державного бюджетів  в училищі нараховується стипендія, мешканцям інших міст надається гуртожиток.
Училище засновано у 1945 році. З великої кількості наших випускників є чимало тих, хто в своєму житті досягли своєї високої мети - це і керівники залізничних станцій, локомотивних депо, будівельних організацій, працівники міністерств, генерали...

Лиманське професійно-технічне училище - це затишний, добре відремонтований, з відповідною матеріальною базою та сталими добрими традиціями навчальний заклад.
Усіх осіб, які мають бажання отримати популярні робітничі професії  запрошуємо відвідати наш заклад у любий зручний для ВАС час.

    

   
Авторські права 2024 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна публічна ліцензія.
2006-2021 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER