Досвід роботи майстрів виробничого навчання Сиднєвої Т.В. та Сєрік О.В.

 

В Лиманському професійно – технічному училищі 14.02.2019 р. був проведений обласний семінар-практикум для педагогічних працівників, які готують учнів за професією "Оператор комп'ютерногонабору"

 Досвідом проведення виховного заходу професійної спрямованості поділились "майстер виробничого навчання І категорії" Сиднєва Тетяна Володимирівна та "майстер виробничого навчання ІІ категорії" Сєрік Ольга Володимирівна. 

      

Були присутні:

Профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області  Ревякіна С.М. та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти   Донецької області.
Учасники семінару заслухали вступне слово профільного методиста НМЦ ПТО Ревякіної С. М. та в.о. директора Лиманського професійно-технічного училища Куліш А. І.
Свої творчі портрети представили "майстер виробничого навчання І категорії" Сиднєва Т. В. та "майстер виробничого навчання ІІ категорії" Сєрік О. В.
В рамках тематичного тижня з професії «Оператор комп’ютерного набору» було проведено інтелектуально – розважальну гру – «Квест – проект».
У відкритому виховному заході приймали участь учні груп №6 першого курсу навчання на базі 9 класів  та №10 першого курсу навчання на базі 11 класів.
Виконавши завдання на кожній із "станцій": «Інструментальна», «Ребусоград», «Інфостиль», учні переходять на заключну станцію «Фестивальна», де їх чекає участь в інтелектуальній грі «Брейн ринг».
По закінченню виховного заходу відбулось обговорення та підведення підсумків. 

  

   
Авторські права 2023 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна публічна ліцензія.
2006-2021 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER