Слюсар - звучить круто

21 березня 2019 року у Лиманському професійно-технічному училищі проходив обласний відкритий конкурс  фахової майстерності з професії "Сюсар з ремонту рухомого складу.

Події висвітлювала газета "Залізничник Донбасу" № 12 від 30 березня - 5 квітня 2019р.

     

Конкурс проводився у рамках меморандуму про співпрацю між АО "Укрзалізниця" та Міністерством освіти і науки України за підтримки регіональної філії "Донецька залізниця" та Лиманської  дорожньої профспілкової організації.

       У конкурсі взяли участь представники 4 навчальних закладів, а саме Лиманського ПТУ, Авдіївського ПТУ, Слов'янського центру професійної освіти та  Попаснянського ПТУ. З вітальним словом до учасників звернулись виконуючий обов'язки начальника відділу підвищення кваліфікації та перепідготовки  структурного підрозділу "Служба кадрової та соціальної політики " регіональної філії "Донецька залізниця" Лілія Рибіна та члени журі з "Локомотивного депо Лиман". 

     

        Після жеребкування учасники конкурсу демонстрували рівень теоретичних знань у комп'ютерному класі за допомогою електронного тестування. 

       Практична частина конкурсу передбачала виготовлення деталей у слюсарній майстерні та виконання слюсарних робіт безпосередньо на рухомому складі  в умовах діючого виробництва, а саме в парку вагонного депо.

      

 

      

 

      

 Журі конкурсу у складі Нефьодова П. - майстра дільниці ремонту електричного обладанання , Колгашева С. -  старшого майстра локомотивного депо Лиман, та педагогічних працівників училищ визнало переможців конкурсу.

1 місце - Сергій Третьяков - Лиманське ПТУ,

2 місце  - Костянтин Шевцов - Лиманське ПТУ,

3 місце - Максим Іванов- Слов'янський багатопрофільний центр професійної освіти.

Переможці нагороджені медалями та дипломами. Усім учасникам конкурсу були вручені цінні подарунки та заохочувані призи від регінальної філії Донецької залізниці та дорожньої профспілкової організації.

       

Педагогічні працівники, які готували учнів до конкурсу та займались його організацією нагороджені почесними грамотами НМЦ ПТО у Донецькій області.

 

 

   
Авторські права 2023 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна публічна ліцензія.
2006-2021 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER