Високий рівень організації проведення заходів у рамках Всеукраїнського тижня права

В першій декаді грудня 2016 р.  згідно листа НМЦ ПТО  у Донецькій  області № 534 від 13.10.2016 року  ПТНЗ Донецької області провели різноманітні заходи  правового спрямування, які завершилися Всеукраїнським уроком "Права людини", який відзначається в пам'ять проголошення  Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році  Загальної  декларації прав людини. Високий рівень роботи нашого училища відмічений у "Інформаційному листі НМЦ ПТО "Про  участь ПТНЗ Донецької області у Всеукраїнському тижні права"

В училищі була проведена значна просвітницько-інформаціна робота з учнями  практичного спрямування. Протягом тижня  училище відвідали представники ДВС України, Лиманського центру зайнятості, Бюро  цінніісніх орієнтирів і громадської самосвідомості, співробітники  ЦСССДМ, КВІ УДПтСУ в Донецькій області, які інформували  молодь  про свої повноваження, відповіли  на найбільш болючі питання  сучасних підлітків:
- виплата аліментів батьками;
- пільги неповнолітнім при працевлаштуванні,
- сплата  адміністративних штрафів неповнолітніми  тощо.
Учні були поінформовані  про питання захисту своїх прав на території Лиманської громади, переглянули документальні відеоматеріали "Правозахисна діяльність в Україні на сучасному етапі" та "Територія каяття. У рамках позанавчальних заходів учні відвідали суд.

 

   
Авторські права 2023 © Лиманське професійно-технічне училище. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
© ALLROUNDER